Nieuw ballenhok in gebruik

Eind maart is ons nieuwe ballenhok in gebruik genomen. Ook gloednieuw zijn de ballenwagens. Wat een verbetering met het oude onderkomen en de stellages! Niet verwonderlijk dat iedereen bij de club blij is met de investering, die mede mogelijk is gemaakt door een bijdrage uit Rabo ClubSupport van Rabobank Drachten Noordoost Friesland. Het ballenhok is gerealiseerd door bouw- en klusbedrijf KEMA. Het nieuwe ballenhok is goed geïsoleerd en heeft verwarming waardoor de kostbare ballen ook langer meegaan. Als we met z’n allen zuinig omgaan met het materiaal kunnen we er lang van genieten!


Dit was het oude ballenhok: 

Overig nieuws
Bekijk al het nieuws uit het archief »
Volgende wedstrijd
 • Wedstrijd: Heino - Buitenpost
 • Datum: 21-04-2024
 • Aanvang: 14:00
Sponsoren
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor