Nieuw tenue voor 50 jeugdtrainers vv Buitenpost

Alle 50 jeugdtrainers van vv Buitenpost hebben een nieuw tenue ontvangen. Vrijdagavond kregen de trainers hun kleding op sportpark De Swadde uitgereikt door de sponsoren 100% Voetbal en De Haan Westerhoff uit Drachten.

Professionalisering
Voetbalvereniging Buitenpost is volop in ontwikkeling. De jeugdafdeling groeit en bloeit als nooit tevoren. “Meer dan acht jaar geleden hebben we besloten jaarlijks meer budget vrij te maken voor het opleiden van de jeugdvoetballers. Verschillende trainers zijn de afgelopen jaren geschoold voor het trainen van de selectieteams en we hebben intern cursussen gegeven aan de overige trainers”, aldus Jan Douma, voorzitter technisch beleid bij de voetbalclub. In 2015 is met de aanstelling van Wietse van der Veen als hoofd jeugdopleiding weer een extra stap gezet in de professionalisering van de jeugdopleiding. Elk kwartaal vinden er nu scholingsavonden plaats waar eigen gediplomeerde trainers de overige trainers begeleiden in nieuwe trainingvormen en voorbeeldtrainingen geven.

Verdere ontwikkeling
Met de renovatie van twee grasvelden, de aanleg van een kunstgrasveld en het moderniseren van de kleedaccommodatie, lijken alle ingrediënten aanwezig voor een verdere ontwikkeling van de club. Douma: “Toch ontbrak er nog iets: een kledingpakket voor al onze enthousiaste kaderleden. Ook dit is nu voor elkaar. Afgelopen vrijdag zijn alle trainers inclusief zes keeperstrainers in het nieuw gestoken door twee enthousiaste sponsoren, Siebe Bos van 100% Voetbal en Paul Olijve van De Haan Westerhoff.”

Overig nieuws
Bekijk al het nieuws uit het archief »
Sponsoren
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor