Nieuw tenue Buitenpost 1

Buitenpost 1 heeft een nieuw tenue. Kenmerkend is de oranje en witte streep op het vertrouwde blauwe shirt en oranje en blauwe streep op de witte broek. Het uittenue bestaat uit een nieuw wit shirt en blauwe broek. Ook weer met strepen erop in de kleuren van onze hoofdsponsor De Haan Westerhoff. Nieuw is ook de naam van hoofdsponsor @Work Personeelsdiensten op de rug. De vertrouwde hoofdsponsors Enitor (op de broek) en aannemings- & bestratingsbedrijf Buitenpost (rug) hebben uiteraard een plek op het tenue. De afgelopen 2 oefenwedstrijden hebben de Blauwkes al in het nieuwe tenue gespeeld. Morgen is het te bewonderen in de eerste competitiewedstrijd tegen ACV in Assen.

Overig nieuws
Bekijk al het nieuws uit het archief »
Volgende wedstrijd
 • Wedstrijd: Buitenpost - TVC '28
 • Datum: 25-05-2024
 • Aanvang: 18:00
Sponsoren
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor