Nieuwe kleding voor JO15-1 van VV Buitenpost

Het team JO15-1 van VV Buitenpost heeft een nieuw tenue. Custard en FotoCadeau.nl zijn de sponsoren van de nieuwe shirts en toebehoren van het jeugdelftal. De jongens zijn erg blij met de outfit en hopen er veel wedstrijden in de hoofdklasse mee te kunnen winnen.

Custard
Custard on & offline communicatie werkt sinds 2007 in netwerkverband: samenwerken met andere professionals voor opdrachtgevers uit het bedrijfsleven en de non-profit sector. Dat betekent de beste fotografen, tekstschrijvers, programmeurs en creatieve ontwerpers in één team. Custard is zo groot als de opdracht en kan zowel een complete website inclusief hosting als een magazine inclusief drukwerk verzorgen.

FotoCadeau
De FotoCadeau-groep uit Kollum bestaat uit zo’n 20 websites, waaronder CanvasCompany. Het bedrijf, dat ook buiten het veld samenwerkt met Custard, drukt foto’s af op canvas, hout, glas, aluminium, behang en cadeaus. Op de verschillende websites van het overkoepelende merk FotoCadeau.nl zijn uiteenlopende fotoproducten te bestellen. Het bedrijf in het printen on demand is actief in zes landen en met enkele fotoproducten marktleider.

Overig nieuws
Bekijk al het nieuws uit het archief »
Volgende wedstrijd
 • Wedstrijd: Buitenpost - TVC '28
 • Datum: 25-05-2024
 • Aanvang: 18:00
Sponsoren
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor