Nieuwe koelcel staat vrijwel leeg

Vorige maand is er een compleet nieuwe koelcel geplaatst in onze kantine. De oude koelcel kon op warme dagen het drinken niet meer goed op temperatuur houden. De isolatie was onvoldoende en hij verbruikte te veel energie. Daarom was een investering noodzakelijk. Vrijwilligers hebben geholpen bij de sloop van de oude koelcel en het plaatsen van de koelinstallatie op het dak.

Wie nu een blik in de nieuwe koelcel werpt, ziet dat de ruimte vrijwel leeg is omdat de kantine gesloten is. Bijna de gehele voorraad bier en fris is verkocht of via hoofdsponsor De Haan Westerhoff geschonken aan de voedselbank.

Overig nieuws
Bekijk al het nieuws uit het archief »
Sponsoren
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor