Nieuwe teamkleding voor JO17-1

Onze JO17-1 is in het nieuw gestoken. De teamkleding is aangeboden door sponsor Pranger-Rosier Installaties. Met het nieuwe tenue komt het team goed voor de dag. “De jongens zijn heel blij met de mooie outfit”, aldus Peter de Vries van de sponsorcommissie.

Pranger-Rosier, met het hoofdkwartier in Dokkum, is een zelfstandige groep installatiebedrijven en een echt familiebedrijf. De onderneming houdt zich bezig met technische dienstverlening in de utiliteit, de industrie- en de woningbouw, zowel particulier als projectmatig.

Overig nieuws
Bekijk al het nieuws uit het archief »
Volgende wedstrijd
  • Wedstrijd: WV-HEDW - Buitenpost
  • Datum: 25-03-2023
  • Aanvang: 14:30
Sponsoren
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor