Nieuwe trainers VV Buitenpost 2

Volgend seizoen staat VV Buitenpost 2 onder leiding van een nieuw trainersduo. Jaring Kloetstra (36) wordt hoofdtrainer en krijgt ondersteuning van Johannes Douma (63). Zij volgen Bauke Jan Stuursma op, die drie seizoenen aan het roer stond bij ‘it twadde’.

Jaring was al eerder trainer van het tweede en verschillende jeugdteams bij VV Buitenpost. Later werd hij hoofdtrainer bij VV Kollum 1 en woonde hij een paar jaar in Zwitserland. Sinds de winterstop is hij terug bij onze club als assistent-trainer van de JO19-1. “Ik geniet van alles wat met training geven te maken heeft”, zegt Jaring. “Spelers en teams beter maken, dat vind ik echt leuk. Helaas lukt het me niet om twee trainingen in de week te geven, want ik ben net voor mezelf begonnen en ik zit bij Harkemase Boys als fysiotherapeut.”

Ondersteuning
Johannes Douma wordt daarom zijn assistent en gaat één training per week geven. “Ik ben een clubman. Voor een andere vereniging had ik dit niet gedaan”, zegt hij. Johannes was succesvol speler en trainer van het eerste, maar ook als de lijnen op het veld gekalkt moesten worden kon je op hem rekenen. “Nu ben ik trainer van ons damesteam en dat vind ik hartstikke leuk om te doen”, vertelt Johannes. “Ze worden echt beter en dat is mooi om te zien.”

Leuke groep
De technische commissie is blij met de aanstelling van deze ervaren trainers, die vol enthousiasme vooruitblikken op volgend seizoen. “We willen het tweede op een zo hoog mogelijk niveau laten spelen”, zegt Jaring. “De combinatie tussen plezier en prestatie is daarbij het belangrijkst.” Volgens Johannes gaat dat wel lukken. “Het tweede heeft een hartstikke leuke groep”, zegt hij. “Daar maak ik me dus totaal geen zorgen over.” Het tweede speelt in de 1e klasse en heeft nog zicht op promotie naar de hoofdklasse.

Tekst & foto: Pier Schotanus

Overig nieuws
Bekijk al het nieuws uit het archief »
Sponsoren
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor