Ongeslagen begin in nieuw tenue voor de MO-15

De meiden van de MO-15 zijn dit jaar goed begonnen in hun nieuwe tenue, met dank aan De Haan Westerhoff!

Ook zaterdag namen de meiden wederom de winstpunten mee naar huis. Het was een spannende wedstrijd in Burgum tegen fysiek sterke tegenstanders tot de laatste minuut. De verdediging en onze gouden keepster hebben zich sterk staande gehouden. Met een paar mooie kansen vanuit het middenveld naar voren hebben ze deze uiteraard goed benut! De meiden zijn gemotiveerd om nog vele mooie wedstrijden te spelen en wie weet wat het ze nog gaat brengen. Wil je op de hoogte blijven? Volg de MO-15 op Instagram @st.vvbuitenpost_wtoc_mo15

 

Overig nieuws
Bekijk al het nieuws uit het archief »
Sponsoren
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor