Paul Olijve vertelt in de VV Buitenpostcast over FC Barcelona

Tot 3 keer toe kwam het grote FC Barcelona naar Sportpark de Swadde voor een oefenwedstrijd tegen VV Buitenpost. Johan Cruijff, Luis Figo, Romario, Laudrup, Stoitsjkov en vele andere grote namen liepen rond op ons hoofdveld. Ronald Koeman maakte zelfs zijn debuut voor FC Barcelona tegen VV Buitenpost. In de nieuwe aflevering van de VV Buitenpostcast legt onze voorzitter Paul Olijve uit hoe we dat voor elkaar hebben gekregen en hoe de wedstrijden beleefd werden.

Luister naar de podcast – gemaakt door Pier Schotanus – via een open kanaal op Spotify.

Pier in gesprek met Paul.

Johan Cruijff en Paul Olijve.

Johan Cruijff op de bank in Buitenpost.

 

Overig nieuws
Bekijk al het nieuws uit het archief »
Sponsoren
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor