Plezier op voetbalschool in Buitenpost

Een grote groep van 94 jeugdvoetballers van 14 verschillende voetbalverenigingen uit de regio heeft afgelopen week meegedaan aan de voetbalschool Veerkr88. De voetbaldriedaagse op de velden van VV Buitenpost, die onder goede weersomstandigheden plaatsvond, stonden in het teken van voetbaltrainingen, een 4 tegen 4 toernooi, Twin Games, latje trap en het onderdeel gatenzeil. Op de eerste dag kregen de 24 trainers ondersteuning van de SC Heerenveen-spelers Lucas Woudenberg, Doke Schmidt, Ben Rienstra en Michel Vlap, met dank aan sponsor De Haan Westerhoff. “Fantastisch om te zien hoe deze profs omgingen met de jeugdspelers. Het was een echte happening”, aldus Wietse van der Veen van Veerkr88.

Prijzen
De driedaagse voetbalschool op sportpark De Swadde in Buitenpost is vrijdag afgesloten met finalewedstrijden. Onder luid gejuich van het publiek en opzwepende muziek werden de teams voorgesteld. Er waren prachtige prijzen voor het 4 tegen 4 toernooi, beschikbaar gesteld door Leffel Sports/100% Voetbal, en de Twin Games, gesponsord door SBW. De winnaars van 4 x4 waren Paul Feenstra (Friese Boys, cat. 1), Jochum van der Zaag (GSVV, cat. 2) en Martijn Zuidersma (Buitenpost, cat. 3). Bij de Twin Games gingen de prijzen naar het team Benfica onder leiding van coach Marc Lourens (cat. jong) en Real Madrid van coaches Tinus Huisma en Sip Jaap Bos (cat. oud).

Finale latje trap en gatenzeil
Vervolgens vond onder grote publieke belangstelling de finale plaats van Custard latje trap. Hier gingen Yde de Vries (SC Twijzel) en Michelle de Boer (VV Buitenpost) er met de prijzen vandoor. De strijd om de De Haan Westerhoff-bokaal, waarbij de voetballers op een gatenzeil moesten schieten, was zeer spannend. De winnaars waren Wiebe van der Bij uit Kootstertille en Buitenposter Femke Bijlstra (beide VV Buitenpost).

Positieve reacties
Alle deelnemers kregen aan het eind een certificaat met teamfoto en twee toegangsbewijzen voor de wedstrijd VV Buitenpost-SC Heerenveen op zaterdag 29 juni op De Swadde. De organisatie ontving veel positieve reacties over de voetbaldriedaagse. Van der Veen: “Conclusie: het was weer zeer geslaagd en uitermate leerzaam.”

Zie de foto’s van Hans Zwamborn op de Facebookpagina van VV Buitenpost.

Overig nieuws
Bekijk al het nieuws uit het archief »
Volgende wedstrijd
 • Wedstrijd: Heino - Buitenpost
 • Datum: 21-04-2024
 • Aanvang: 14:00
Sponsoren
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor