‘Reade Ritske’ heeft absoluut een blauw hart

Er gaat geen thuiswedstrijd van ons eerste elftal voorbij zonder bekende Buitenposter ‘reade Ritske’. Gehuld in zijn blauwe stofjas (exact de kleur van de blauwkes) spreekt hij spelers en technische staf aan. Maar wat misschien nog veel mooier is, is het feit dat hij krantenknipsels bewaart en uitdeelt aan de spelers. ‘Stiest ek yn ‘e krante, ik ha it útknipt en bewarre foar dy.’ Dat uitdelen gebeurt meestal voorafgaand aan de trainingen van de selectie op donderdagavond. Op de foto deelt Ritske Hofstede knipsels uit aan Joran Olijve. Een dolletje met de koninklijk onderscheiden Buitenposter hoort daar natuurlijk bij. Bedankt Rits!

Overig nieuws
Bekijk al het nieuws uit het archief »
Volgende wedstrijd
 • Wedstrijd: Buitenpost - AZSV
 • Datum: 04-05-2024
 • Aanvang: 14:30
Sponsoren
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor