Rijden naar uitwedstrijden in coronatijd

Zaterdag spelen veel teams hun eerste wedstrijd van het nieuwe seizoen. Dat roept bij sommige leden een ‘coronavraag’ op. Hoe gaat het met het vervoer naar uitwedstrijden? Moet iedereen dan een mondkapje dragen? We volgen daarbij de RIVM-richtlijnen. Het advies van de overheid is om een mondkapje te gebruiken als er meerdere personen die niet tot hetzelfde huishouden behoren in één auto reizen. Het is dus niet verplicht, maar als de chauffeur het op prijs stelt moet iedereen een mondkapje gebruiken. Neem dus bij een uitwedstrijd altijd een mondkapje mee, dan ben je goed voorbereid. Kinderen tot en met 12 jaar hoeven geen mondkapje te dragen.

Kijk ook op onze coronapagina.

Overig nieuws
Bekijk al het nieuws uit het archief »
Sponsoren
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor