Ruim 100 voetballers op pupillentoernooi VV Buitenpost

Ruim 100 jonge voetballers hebben zaterdag 16 mei meegedaan aan een pupillen mixtoernooi van VV Buitenpost. Ook niet-leden van de voetbalclub mochten meedoen aan de extra voetbalactiviteit. De teams, onder leiding van een grote groep jeugdtrainers, bestonden uit jongens en meisjes uit verschillende elftallen. Er werd gespeeld in drie leeftijdsgroepen. Elke groep kon een uur voetballen in kleine partijspelen op een kwart veld. Hierdoor kwamen de spelers vaak aan de bal en konden ze ook volop scoren.

Fantastische opkomst
“De opkomst was fantastisch”, aldus hoofd jeugdopleiding Wietse van der Veen, die het toernooi samen met jeugdtrainer Marc Lourens had georganiseerd. “De jongste leeftijdsgroep bestond uit 28 spelers, de middengroep uit 34 voetballers en bij de oudste pupillen was de opkomst het grootst met maar liefst 46 jongens en meisjes.” Uiteraard werden de coronamaatregelen goed nageleefd. De spelers moesten hun handen ontsmetten en thuis douchen. Ook stonden er geen ouders en overig publiek langs de kant. “Alle teams werden tot winnaar uitgeroepen. De pupillen kregen allemaal een prijs: een zakje met iets lekkers aangeboden door de club van 100 en klaargemaakt door onze kantinebaas Ronnes Bloembergen.”

Overig nieuws
Bekijk al het nieuws uit het archief »
Sponsoren
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor