Scheidsrechters en spelleiders gezocht!

We zijn op zoek naar clubscheidsrechters en spelleiders voor zowel de senioren als verschillende jeugdteams. Iedere zaterdag is er begeleiding voor zo’n 18 wedstrijden nodig. Als ieder seniorenteam bij toerbeurt een scheidsrechter kan leveren, lossen we het tekort aan scheidsrechters samen op. De club zorgt voor een (nieuw) scheidsrechterstenue. Zonder scheidsrechters kunnen we niet voetballen, meld je daarom snel aan!

Meer info
Neem voor meer informatie of aanmelding contact op met Joop de Haan: 06 – 362 74 880 of j.haan@europrovyl.nl.

Overig nieuws
Bekijk al het nieuws uit het archief »
Volgende wedstrijd
 • Wedstrijd: Heino - Buitenpost
 • Datum: 21-04-2024
 • Aanvang: 14:00
Sponsoren
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor