Sparta Nijkerk maatje te groot voor Buitenpost

VV Buitenpost heeft zaterdag geen punten overgehouden aan het duel tegen Sparta Nijkerk. Van te voren was duidelijk dat het een zware wedstrijd zou worden tegen de gedeeld koploper, ook vanwege het ontbreken van enkele basisspelers. Toch lukte het de thuisploeg om via Rolf Dijk brutaal op voorsprong te komen. Maar de tegenstander bleek simpelweg een maatje te groot. In de eerste helft maakte Sparta Nijkerk nog gelijk om vervolgens in de tweede helft door te drukken. De wedstrijd eindigde in 1-4.

Lees hier het volledige wedstrijdverslag.

Overig nieuws
Bekijk al het nieuws uit het archief »
Volgende wedstrijd
 • Wedstrijd: Buitenpost - TVC '28
 • Datum: 25-05-2024
 • Aanvang: 18:00
Sponsoren
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor