Supporter Popke Hoekstra blijft in Haersmahiem

Onze trouwe supporter Popke Hoekstra mag in Haersmahiem blijven wonen. Hij is verhuisd van de verpleegkamer naar kamer 58. Vanaf nu is Popke een vaste bewoner van het woonzorgcentrum.

Popke verblijft al sinds begin dit jaar in Haersmahiem nadat hij te horen had gekregen dat hij ernstig ziek is. Hij volgt de verrichtingen van de Blauwkes nog op de voet en probeert zoveel mogelijk wedstrijden bij te wonen. Popke vindt het mooi dat er bezoek komt van met name mensen van VV Buitenpost. Zijn volledige adres:
Popke Hoekstra, Haersmahiem kamer 58, Eringalaan 8, 9285 TR Buitenpost.

Overig nieuws
Bekijk al het nieuws uit het archief »
Sponsoren
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor