Supporters Brabantse ZSV verkennen Buitenpost

Bewoners van de Jeltingalaan keken vreemd op toen zondagmiddag een groepje geel-zwart geklede jongelui met vlaggen door hun straat liep. Het bleek te gaan om voetbalsupporters van het Brabantse ZSV. De Zeilbergse Sportvereniging uit Deurne is zaterdag 19 augustus de tegenstander van VV Buitenpost in de eerste kwalificatieronde van de landelijke KNVB Beker.

Behoorlijke supportersschare 
De supporters namen tijdens hun vakantietrip alvast een kijkje op sportpark De Swadde en maakten foto’s voor de Facebookpagina van hun vereniging. Volgens de Brabanders leeft de wedstrijd erg in hun woonplaats en ze verwachten dat er een behoorlijke supportersschare meegaat naar Buitenpost. Het duel voor de KNVB Beker begint om 14.30 uur. De entree is 5 euro, jeugd tot en met 16 jaar heeft vrij toegang.

IMG_0355 IMG_0351

Overig nieuws
Bekijk al het nieuws uit het archief »
Volgende wedstrijd
 • Wedstrijd: Buitenpost - TVC '28
 • Datum: 25-05-2024
 • Aanvang: 18:00
Sponsoren
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor