Teamfoto aanleveren voor website

Het seizoen is al een tijdje aan de gang en alles loopt (bijna) zoals het hoort. De website is nog niet helemaal op orde. Dat is blijven liggen en willen we graag veranderen. Zo is niet van alle teams bekend welke trainer of leider er bij hoort, ook ontbreken er veel teamfoto’s. Juist daar hebben we jullie hulp nodig.

Teamfoto aanleveren
We willen jullie verzoeken een foto van jullie team aan te leveren. Dit kan prima een foto zijn die gemaakt is met je smartphone. Wel graag aanleveren in de hoogste resolutie (hoge kwaliteit). Oh ja, het gaat om een zogenaamde horizontale foto (landscape-modus). Anders past het niet…

Verder graag vermelden om welk team het gaat (bijvoorbeeld JO11-2) en wie de trainers en leiders zijn. Stuur dit naar website@vvbuitenpost.nl

Bedankt voor jullie medewerking!

Overig nieuws
Bekijk al het nieuws uit het archief »
Sponsoren
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor