Thuiszege blauwkes blijft uit tegen Flevo Boys

Op het eigen sportpark De Swadde trad Buitenpost afgelopen zaterdag aan tegen Flevo Boys uit Emmeloord. Gezien de stand vooraf, plaats elf tegen plaats tien van de ranglijst, lagen er vandaag misschien wel mogelijkheden! De omstandigheden waren van te voren echter voor beide teams niet ideaal. Het was nat en er stond een straffe wind. Bij de selectie van Flevo Boys, onder leiding van trainer Kevin Waalderbos, waren geen afwezigen. Bij Buitenpost kon trainer René van der Weij al enkele weken niet beschikken over Rudmer Loonstra en Rik Weening en speelde nieuwkomer Folkert van Dongera (knie) nog geen duel in de Hoofdklasse B.

Lees het volledige wedstrijdverslag

Overig nieuws
Bekijk al het nieuws uit het archief »
Sponsoren
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor