Trainer Marc Lourens uitgezwaaid

De selectie van JO19-1 heeft trainer Marc Lourens uitgezwaaid. Na 10 jaar stopt Marc met zijn trainerscarrière bij de Blauwkes. Op dit moment traint hij naast JO19-1, uitkomend in de 4e divisie, ook JO11-1. Verder geeft hij iedere vrijdagmiddag circuittraining aan jeugdspelers en is hij betrokken bij de Technische Commissie. Namens het hoofd- en jeugdbestuur bedankte René Rispens de echte clubman voor zijn jarenlange inzet en overhandigde hem een pakket. René sprak verder de wens uit dat Marc snel heimwee naar VV Buitenpost zal krijgen.

Overig nieuws
Bekijk al het nieuws uit het archief »
Volgende wedstrijd
 • Wedstrijd: Buitenpost - TVC '28
 • Datum: 25-05-2024
 • Aanvang: 18:00
Sponsoren
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor