Trainers Robert en Floyd verlengen

Robert Kleefstra en Floyd Tjeerdsma zijn ook komend seizoen trainer bij VV Buitenpost. Beide trainers hebben het aanbod van het hoofdbestuur om hun contract met een jaar te verlengen geaccepteerd.

Robert Kleefstra uit De Westereen gaat voor het tweede seizoen het tweede elftal van de Blauwkes trainen. Buitenposter Floyd Tjeerdsma heeft al enkele jaren het derde elftal onder zijn hoede en gaat met veel plezier verder. Het bestuur en de spelers zijn zeer tevreden over de inzet en betrokkenheid van de twee trainers en zijn daarom blij de samenwerking voort te zetten.

Overig nieuws
Bekijk al het nieuws uit het archief »
Volgende wedstrijd
 • Wedstrijd: Buitenpost - AZSV
 • Datum: 04-05-2024
 • Aanvang: 14:30
Sponsoren
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor