Training jeugdkeepers start vanaf 8 september

De keeperstrainingen beginnen volgende week weer. Vanaf dinsdag 8 september zijn er drie dagen per week specifieke trainingen voor de jeugdkeepers. Het is de bedoeling dat voor elk jeugdteam vanaf onder 10 jaar één jeugdkeeper aanwezig is. Dit geldt voor zowel jongens als meisjes.

Keeperstraining op dinsdag, woensdag en donderdag
Dinsdags, 16.30 – 17.30 uur, onder 10 en onder 11 jaar. Trainers: Henk Keizer en Jan Hamstra
Woensdags, 19.00 – 20.00 uur, onder 17 en onder 19 jaar. Trainer: Arjan Plas
Donderdags, 18.15 – 19.15 uur, onder 12, onder 13 en onder 15 jaar. Trainer: Richard Zwaagstra

Ervaren keeperstrainer
Dit voetbalseizoen krijgen onze jeugdkeeperstrainers fysieke begeleiding en krijgen ze advies en/of oefenstof van de ervaren keeperstrainer Etienne Stomp.

Iedereen meedoen
Onze jeugdafdeling gaat ervan uit dat alle keepers van de aangegeven jeugdteams meedoen. Is dit om een of andere reden niet mogelijk, dan even telefonisch afmelden bij de aangegeven jeugdkeeperstrainer of via de jeugdcoördinator.

Heel veel plezier en succes!

Overig nieuws
Bekijk al het nieuws uit het archief »
Sponsoren
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor