Alle velden gesloten, ook het kunstgrasveld!

Gedurende de zomerperiode zijn alle velden van VV Buitenpost gesloten. Dit geldt ook voor het kunstgrasveld. In verband met onderhoud en renovatie is het absoluut niet toegestaan op de velden te voetballen. Uitzonderingen zijn enkele oefenwedstrijden van het eerste elftal. Helaas hebben we geconstateerd dat er toch jongeren op het kunstgrasveld voetballen. Wij vragen iedereen, maar vooral ook ouders van spelende kinderen, om rekening met het speelverbod te houden.

Onze velden hebben een onderhoudsbeurt gekregen en zijn doorgezaaid. De grasvelden hebben in de zomer rust nodig om te herstellen. Op het kunstgrasveld is de drainage hersteld. Daarom mag er ook op dit veld niet gespeeld worden. Kunstgras is bovendien onderhevig aan slijtage, we moeten er zuinig op zijn. We hopen dat iedereen zich aan het speelverbod houdt. Spreek elkaar er desnoods op aan.
Alvast bedankt.

Het bestuur

Overig nieuws
Bekijk al het nieuws uit het archief »
Volgende wedstrijd
 • Wedstrijd: Heino - Buitenpost
 • Datum: 21-04-2024
 • Aanvang: 14:00
Sponsoren
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor