Alle velden gesloten, ook het kunstgrasveld!

Vanaf dinsdag 6 juni zijn gedurende de zomerperiode alle velden van VV Buitenpost gesloten. Dit geldt ook voor het kunstgrasveld. In verband met onderhoud en renovatie is het absoluut niet toegestaan op de velden te voetballen. Uitzonderingen zijn onder andere de wedstrijd tegen SC Heerenveen op 4 juli.

Onze velden krijgen een onderhoudsbeurt en worden doorgezaaid. Op het kunstgrasveld wordt de drainage hersteld. Daarom mag er ook op dit veld niet gespeeld worden, vanwege de werkzaamheden ook niet ’s avonds en in de weekenden.

We hopen dat iedereen zich aan het speelverbod houdt. Spreek elkaar er desnoods op aan.
Alvast bedankt.

Het bestuur

Overig nieuws
Bekijk al het nieuws uit het archief »
Volgende wedstrijd
 • Wedstrijd: Buitenpost - TVC '28
 • Datum: 25-05-2024
 • Aanvang: 18:00
Sponsoren
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor