Verdiende winst Buitenpost in Aalten

Opnieuw heeft VV Buitenpost drie punten gepakt in een uitwedstrijd. Zaterdag waren de Blauwkes te sterk voor AZSV Aalten. Het werd 0-2 door doelpunten van Joran Olijve in de eerste helft en Rik Weening net voor het laatste fluitsignaal. De wedstrijd werd ontsierd door drie rode kaarten. De Aaltenaren eindigden het duel met negen man. Bij Buitenpost moest Berend Schootstra van het veld. “Het voetbal was niet hoogstand, maar de punten tellen. En dan is de drie uur durende terugreis in de bus niet vervelend”, aldus Buitenpost-trainer René van der Weij.

Lees hier het volledige wedstrijdverslag.

Overig nieuws
Bekijk al het nieuws uit het archief »
Sponsoren
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor