Verdiende winst op VEV’67: 3-2

Buitenpost is de competitie goed gestart. VEV’67 uit Leek werd zaterdag met 3-2 verslagen. De tegenstander begon fel aan het duel en zette Buitenpost vast. Het goede spel van de Leeksters werd beloond met een doelpunt. Daarna kwamen de Blauwkes beter in de wedstrijd en scoorden via Simon Schreiber en Rik Weening tweemaal voor de rust. In de tweede helft speelde het team van trainer René van der Weij prima en wist Joran Olijve de 3-1 te maken. VEV’67 maakte het nog spannend met de aansluitingstreffer een kwartier voor tijd. Buitenpost had het duel echter onder controle, maar wist uit de vele kansen niet nog een doelpunt te maken, waardoor het 3-2 bleef.

Lees hier het volledige wedstrijdverslag.

Overig nieuws
Bekijk al het nieuws uit het archief »
Volgende wedstrijd
 • Wedstrijd: Buitenpost - TVC '28
 • Datum: 25-05-2024
 • Aanvang: 18:00
Sponsoren
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor