Voetbal tweedaagse Veerkr88 in de herfstvakantie

Voetbalschool Veerkr88 organiseert op dinsdag 18 en woensdag 19 oktober een voetbal tweedaagse op sportpark De Swadde in Buitenpost. Tijdens de twee dagen in de herfstvakantie leef je als een echte voetbalprof. Je dag begint om 10.00 uur en duurt tot ongeveer 16.00 uur, tussen de middag lunch je gezamenlijk met alle voetballers in de kantine. De kosten bedragen € 75 per deelnemer, dat is inclusief twee dagen voetbaltraining, lunch, teamfoto en een compleet voetbaltenue.

De voetbal tweedaagse wordt gehouden op sportpark ‘De Swadde’ in Buitenpost en is voor jongens en meisjes van 5 t/m 15 jaar. Alle (voetbal)activiteiten staan onder leiding van gekwalificeerde trainers uit de regio, geassisteerd door een groep enthousiaste jeugdtrainers. Traditioneel is er op de laatste middag een spetterende prijsuitreiking. Alle prijswinnaars worden uitgebreid gehuldigd. Voor alle deelnemers zijn er schitterende prijzen te winnen. Zo is er o.a. de strijd om de grote De Haan Westerhoff-bokaal.

Wil je graag mee doen met de voetbal tweedaagse van voetbalschool Veerkr88? Dan is opgave binnenkort mogelijk. Op de website www.veerkr88.nl staat alle informatie over de voetbalschool.

Overig nieuws
Bekijk al het nieuws uit het archief »
Sponsoren
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor