Voorhoedespeler Frits Veenema naar Buitenpost

VV Buitenpost verwelkomt een nieuwe voorhoedespeler voor volgend seizoen. De Dokkumer Frits Veenema (22) komt de selectie versterken. Hij voetbalt nu bij tweedeklasser Be Quick Dokkum. “Ik wilde graag een stap hogerop. Ik hoop dat ik mijn steentje kan bijdragen bij Buitenpost”, zegt Frits.

Sinds een jaar woont Frits met zijn vriendin in Groningen. Hij heeft zich georiënteerd op clubs daar. “Maar als Friese jongen ben ik toch beter op mijn plek bij Buitenpost”, lacht hij. “Buitenpost heeft een selectie met veel kwaliteit. Met veel goede jongens om mij heen hoop ik mij snel verder te ontwikkelen. En dan zie ik wel waar mijn plafond ligt.” Frits is tweebenig en speelt zowel links als rechts voorin. Ook heeft hij in de jeugd in de spits gespeeld. De technisch begaafde speler is altijd dreigend voorin, mede doordat hij razendsnel is. “En ik heb een neusje voor de goal.”

Hartstikke welkom
De CIOS-student is bij VV Dokkum begonnen met voetballen. Hij trainde in de jeugd mee bij Cambuur en heeft op de KNVB-topsportschool in Heerenveen gezeten. “Vanaf de C’s voetbal ik bij Be Quick Dokkum. Ik speel nu vier seizoenen in het eerste elftal. Na tien jaar Be Quick is het de tijd om de stap te zetten naar een club op een hoger niveau. Bij Buitenpost heb ik een goed gesprek gehad en er is sprake van een klik. Ik voel me hier hartstikke welkom.” Frits hoopt dat de Blauwkes zich handhaven in de Hoofdklasse. “Anders moeten we voor het kampioenschap gaan in de eerste klasse. Maar het belangrijkste is plezier beleven aan het voetbal.”

Overig nieuws
Bekijk al het nieuws uit het archief »
Sponsoren
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor