Voorlopige indeling seniorenteams seizoen 2022/2023

Er is een voorlopige indeling van de seniorenteams voor het komend seizoen.
Hieronder het overzicht.

ZM1

  • Kevin v/d Meulen
  • Wim de Vries
  • Robin Huisman – de Jong
  • Danny Broersma
  • Rolf Dijk
  • Jorrit Terpstra
  • Joran Olijve
  • Durk de Haan
  • Halbe Elsenga
  • Berend Jan Schootstra
  • Bernd Douma
  • Mark Huizinga
  • Mark van der Meer
  • David Kazimier
  • Josha Ottens
  • Mike Visser
  • Eelze Spinder
  • Hessel Turkstra
  • Frits Veenema
  • Jort van der Meulen
  • Edwin Schaafsma
  • Rik Weening
  • Bas Verbree
  • Youri Sletering
  • Sam Wormmeester
  • Aleksandar Radenkovic

ZM2

  • Niels Wiersma
  • Jeroen de Jong
  • Siebrand Fokkema
  • Henk Pol
  • Jisk Pilat
  • Gerben Jelle Kazemier
  • Gerard Dottinga
  • Wolter Klaas Laanstra
  • Willem Pol
  • Jacco Kazemier
  • Wouter Miedema
  • Mees Hoekstra
  • Martijn Douma
  • Marten Wouda
  • Wilbert Postma
  • Hans Beute
  • Harmen Elsenga

ZM3

  • Harm Beute
  • Folkert Miedema
  • Roelof v/d Veen
  • Anco v/d Bijl
  • Lars Vellinga
  • Doeke Henstra
  • Musa Jatta
  • Jasper Spoelstra
  • Klijnstra, Hidde
  • Rudmer johannes Gouma
  • Pier S. Schotanus
  • Jurre Ellens
  • Binne Zagemans
  • Chiel de Jong
  • Roan Ploegsma
  • Chris Spoelstra

ZM4

  • Jappie Dijkstra
  • Meijer, Jort
  • Willem Bijl
  • Jasper Sietzema
  • Evert Kas
  • Ricky Miedema
  • Erwin Krol
  • Jorick Broersma
  • Harro Tabak
  • Harm Dijkstra
  • Alex de Vries
  • Menno van der Meulen
  • Hessel van der Bijl
  • Michel Krol
  • Pieter Hoogsteen
  • Vellinga , Niels

ZM5

  • Ronnes Bloembergen
  • Andries Bosgra
  • Gerben Douma
  • Robert Groenbroek
  • Albert Freilling
  • Goffe de Boer
  • Wytze v/d Meer
  • Folkert v/d Meulen
  • Rene Rispens
  • Rein Spoelstra
  • Johan Wiersma
  • Ruben Schootstra
  • Henk Kloetstra
  • Eppie Weidenaar
  • Chris Koster
  • Jaring Kloetstra
  • Rense Schootstra
  • Sake de Haan
  • Henk Lourens
  • Ernst Steringa
  • Cor Vellema
  • Wytze Mulder
  • Durk R. Pilat
  • Jelte Cnossen
  • Lune, Gerrit van
  • Bakker, Walter

ZM6

  • Thom Lourens
  • Sieger W. Fokkema
  • Ronald Wobbes
  • Gerard M. Wobbes
  • Andre Dijkstra
  • Marco de Vries
  • Rudmer Banga
  • Jorryt Sietzema
  • Thomas den Hamer
  • Jorn den Hamer
  • Chritiaan Scholtens
  • Jan Jelle v/d Veen
  • Rene van der Werf
  • Gosse Fokkens
  • Sietse Dam
  • Bahi Bousseraf

Dames1

  • Anke Gouma
  • Wilyan F Hiemstra
  • Rixt de Weger
  • Myriam de Jong
  • Femke Jongsma
  • Ilse Kazimier
  • Josefien Kooistra
  • Tessa Kooistra
  • Martine Koopmans
  • Aniek van der Meulen
  • Iris Middel
  • Anna Pol
  • Julia Pol
  • Femke Postma
  • Moyra Sikkenk
  • Silke Douma
  • Maaike van der Zwaag
  • Frederique Weidenaar
  • Aniek Rittersma
  • Maureen Bannink
  • Tjitske Kuiper
  • Mayke Holtrop
  • Rikst Holtrop
  • Hennie Schat

ZO1

  • Dicky Douma
  • Geert de Haan
  • Albert Hoekstra
  • Rinze Huisman
  • Hans Kemps
  • Oene Koopmans
  • Henry Zuidema
  • Peter Ploegsma
  • Ronald Ploegsma
  • Allert Pol
  • Jan Pol
  • Chris Rering
  • Bauke Jan Stuursma
  • Stefan Terpstra
  • Sean Thompson
  • Andreas van der Veen
  • Bordzer Booi van der Veen
  • Sytze Veenstra
  • Pier Vellinga
  • Maurice Ploegsma
  • Harm van Dijke
  • Frank van Kammen
  • Richard Doesburg

35+ (in opstart)

  • Henk Hiemstra
  • Hoekstra, Albert
  • Chris Rering
  • Harm van Dijke
  • Frank van Kammen
  • Dicky Douma
  • Dirk Boersma

Dames 7 x 7

  • Maaike Hooving
  • Magriet Douma
  • Wendy Albada
  • Marrit Sietzema
  • Douwina Kazemier
  • Deveney Roorda
  • Hester de Jong
  • Lieuwkje Veenstra

G-team

  • Sytscke Gulmans
  • Jonathan Buist
  • Rick Prins
  • Albert Ijbema
  • Trijnette Ijbema
  • Herman Hoekstra
  • Martin van der Balen
  • Raymond Sinnema
  • Davy
  • Mesam
Overig nieuws
Bekijk al het nieuws uit het archief »
Volgende wedstrijd
  • Wedstrijd: csv Apeldoorn - Buitenpost
  • Datum: 10-12-2022
  • Aanvang: 15:00
Sponsoren
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor