Vrijwilligers genieten met volle teugen van wedstrijd

‘Wat een wedstrijd!’ Dat was een veel gehoorde reactie na afloop van Heerenveen – PSV. Sponsor De Haan Westerhoff stelde 100 kaarten beschikbaar voor deze wedstrijd, speciaal voor vrijwilligers van onze club. En dat pakte voor de Fean-fans in ieder geval goed uit. Al in de 4e minuut werd de score geopend, pal voor vak 23 waar de vrijwilligers en hun introducees zaten. Twee minuten later was het weer raak, wederom vlak voor de neus van het Buitenposter vak. Namens alle aanwezigen: De Haan Westerhoff bedankt voor deze prachtige actie! (foto: ProShots)

FullSizeRender

 

Overig nieuws
Bekijk al het nieuws uit het archief »
Sponsoren
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor