Vrouwen 1 VV Buitenpost zoeken nieuwe trainer

De voetbaldames van VV Buitenpost zijn voor het nieuwe seizoen op zoek naar een gedreven trainer. Het team van VR1, dat speelt in de 3e klasse, bestaat uit zo’n 20 jonge en leergierige speelsters. De vrouwen zoeken een trainer die zijn voetbalkennis op een positieve manier kan overbrengen en enthousiast is.

Gezellig
De trainer van VV Buitenpost VR1 geeft tweemaal per week een training, op maandag- en woensdagavond, en begeleidt de wedstrijden op zaterdag. Gezelligheid staat daarbij ook centraal. De club kan altijd ondersteuning bieden op praktisch en theoretisch gebied en geeft een passende vergoeding. Wie een geschikte trainer weet of het zelf leuk vindt om de dames te trainen, kan contact opnemen met Ronnes Bloembergen van de technische commissie van VV Buitenpost op 06-48958353 of info@vvbuitenpost.nl.

Overig nieuws
Bekijk al het nieuws uit het archief »
Sponsoren
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor