VV Buitenpost bereikt finale DHW-futsal

VV Buitenpost 1 heeft de finale bereikt van het De Haan Westerhoff futsalkampioenschap. Zaterdag speelt de selectie de finaleronden in Surhuisterveen. Door het grote succes van het toernooi en het toenemende enthousiasme onder de deelnemende teams, beperkt het toernooi zich niet meer tot de gemeente Achtkarspelen. Uit de hele regio spelen de eerste teams om de felbegeerde DHW-cup.

De voorrondes waarin Buitenpost de finale bereikte vonden maandag 24 december plaats. Donderdagavond 27 december zijn de volgende voorrondes in Buitenpost en Harkema. De finale is op zaterdag 29 december in de Surventohal in Surhuisterveen.

Meer informatie over het toernooi staat op de website van De Haan Westerhof 

 

Overig nieuws
Bekijk al het nieuws uit het archief »
Sponsoren
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor