VV Buitenpost zoekt opvolger voor trainer 2e elftal

Na 2 seizoenen trainer van VV Buitenpost ZM 2 te zijn geweest, heeft Auke Bosma besloten het komende seizoen naar een andere vereniging te verkassen. De uit Buitenpost afkomstige Auke Bosma wil weer de uitdaging om als trainer van een eerste elftal aan de slag te gaan. VV Buitenpost zoekt nu een nieuwe trainer voor de 2e selectie, die in reserve 1e klasse uitkomt.

Jammer
“Auke heeft hier straks 2 seizoenen uitstekend met ons samengewerkt. Zowel het team als ook het bestuur vinden het jammer dat hij vertrekt, maar we begrijpen zijn keuze”, aldus bestuurlid Jan Douma. VV Buitenpost is nu op zoek naar een nieuwe trainer/coach voor het 2e  team. In dit elftal zullen volgend jaar veel talentvolle jongens uit de junioren O19 overkomen en klaargestoomd moeten worden voor het 1e elftal.

Overig nieuws
Bekijk al het nieuws uit het archief »
Volgende wedstrijd
 • Wedstrijd: Buitenpost - TVC '28
 • Datum: 25-05-2024
 • Aanvang: 18:00
Sponsoren
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor