Woensdagavond keepersclinic voor de jeugd

De ervaren keeperstrainer Etienne Stomp geeft woensdagavond 10 april een keepersclinic op De Swadde. Er zijn twee sessies voor zowel de jongens als de meiden: om 18.45 uur voor O10, O11 en O13 en vanaf 19.45 uur voor O15, O17 en O19. Belangstellenden zijn van harte welkom om te zien hoe de keepers het ervan afbrengen.

Leerzaam
Etienne Stomp heeft als keeperstrainer ruime ervaring. Die heeft hij opgedaan bij verschillende amateur- en profclubs, waaronder PEC Zwolle. Op dit moment heeft hij een eigen keepersschool en is hij keeperstrainer van het nationaal elftal van CuraƧao. Het wordt een leerzame clinic voor onze jeugdkeepers!

Overig nieuws
Bekijk al het nieuws uit het archief »
Volgende wedstrijd
 • Wedstrijd: Buitenpost - TVC '28
 • Datum: 25-05-2024
 • Aanvang: 18:00
Sponsoren
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor