Zaterdag 2 maart bekerkraker Buitenpost – Flevo Boys

Buitenpost speelt zaterdag 2 maart een bekerkraker tegen Flevo Boys. De achtste finale om de noordelijke districtsbeker is op Sportpark De Swadde en begint om 14.30 uur. De entree is gratis!

Appeltje te schillen
Flevo Boys speelt ook in de hoofdklasse B. Buitenpost trof de ploeg uit Emmeloord afgelopen december in de competitie. Toen verloren de Blauwkes het thuisduel met 1-3. Volgens trainer René van der Weij was het een uitslag voor de statistieken. Beide teams waren gelijkwaardig en Buitenpost gaf ook geen echte kansen weg. Toch stond de thuisploeg na 90 minuten met lege handen. Buitenpost heeft dus nog een appeltje te schillen met Flevo Boys en wil graag door naar de kwartfinale van de beker.

Overig nieuws
Bekijk al het nieuws uit het archief »
Sponsoren
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor