Zaterdag 4 maart: Vrieservice Embassy

Zaterdag aanstaande is de zestiende ‘Vrieservice Blauwkes Embassy’. Na afloop van de inhaalwedstrijd van het eerste elftal tegen BCV kan de inschrijving vanaf 17.30 uur starten. De darts vliegen vanaf 18.00 uur hun officiële rondes. De inleg bedraagt €5 per persoon. Vorig jaar werd er in een bomvolle kantine van voetbalclub Buitenpost gestreden op het darttoernooi door een record aantal deelnemers. Doe jij deze keer ook mee?

Darttoernooi 2016
Onder de deelnemers, clubleden en supporters waren opvallend veel jeugdleden. Iwan Reimer was verantwoordelijk voor de hoogste finish van 121. De winnaars van de dubbel uit waren Iwan Reimer en Sake Ploegsma met een tweede plaats voor Klaas-Jan Fokkema en Remco de Vries.
Bij de enkel uit was de eerste plaats voor Sake Ploegsma. Hij won de finale van Remco de Vries met 4-2. De derde plaats ging naar Iwan Reimer en de vierde prijs was voor Kevin Wymenga. De winnaar van de hoogste finish ging naar huis met een officieel dartbord, de overige winnaars ontvingen een waardebon. Voor Sake Ploegsma was er uiteraard de grote wisselbeker. De organisatie was in 2016 zeer tevreden. Het toernooi kwam mede tot stand door hoofdsponsor Vrieservice uit Drachten en de Club van 100 van vv Buitenpost.

Overig nieuws
Bekijk al het nieuws uit het archief »
Sponsoren
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor