Buitenpost bekert verder ten koste van Read Swart

VV Buitenpost is weer een ronde verder in de noordelijke districtsbeker. Zaterdag werd in De Knipe zondag derdeklasser met 0-4 verslagen. Voor Buitenpost scoorden Robin Huisman de Jong (strafschop), Rik Weening (2x) en Rolf Dijk. De volgende bekerwedstrijd is in Leeuwarden op – waarschijnlijk – dinsdag 3 maart. Tegenstander om een plek in de kwartfinale is dan eersteklasser Leeuwarder Zwaluwen. “Ons doel was de volgende ronde halen. Gezien de omstandigheden ben ik blij met de vier goals voor en nul tegen”, zei Buitenpost-trainer Jasper Bouma na afloop.

Lees hier het volledige wedstrijdverslag.

Overig nieuws
Bekijk al het nieuws uit het archief »
Sponsoren
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor