Buitenpost blijft presteren: winst op AZSV

Buitenpost zit in een flow. Zaterdag werd AZSV uit Aalten met 3-0 verslagen door twee doelpunten van Willem de Boer en een van debutant Jorn Jongsma. Met de zege hebben de Blauwkes tien punten uit vijf wedstrijden waarmee ze nu op de tweede plek staan. “Wie had dat verwacht aan het begin van het seizoen”, glunderde trainer Willem Brouwer na afloop. Smet op de overwinning was de blessure van Robin Huisman de Jong. Hij heeft nek- en rugletsel opgelopen na een kopduel en een lelijke val.

Lees hier het volledige wedstrijdverslag.

Overig nieuws
Bekijk al het nieuws uit het archief »
Volgende wedstrijd
 • Wedstrijd: Heino - Buitenpost
 • Datum: 21-04-2024
 • Aanvang: 14:00
Sponsoren
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor