Buitenpost met tien man onderuit tegen Flevo Boys

Een vroege rode kaart deed VV Buitenpost de das om in de cruciale thuiswedstrijd tegen concurrent Flevo Boys. Met tien man waren de Blauwkes bijna 80 minuten lang goed opgewassen tegen de ploeg uit Emmeloord. De spelers vochten voor wat ze waard waren. Maar net voor rust en net voor het eindsignaal wist Flevo Boys te scoren waardoor hekkensluiter Buitenpost opnieuw met lege handen stond. Na afloop bleek de concurrentie te hebben gewonnen zodat aansluiting bij de veilige plaatsen op de ranglijst nu ver uit zicht is. “Nu moeten we ons focussen op het voorkomen van directe degradatie. Volgende week hebben we tegen Deto weer een kans om aan te haken”, aldus Buitenpost-trainer Jasper Bouma.

Lees hier het volledige wedstrijdverslag.

Overig nieuws
Bekijk al het nieuws uit het archief »
Sponsoren
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor