Buitenpost naar kwartfinale beker na winst op Leeuwarder Zwaluwen

VV Buitenpost is doorgedrongen tot de laatste acht van het toernooi om de noordelijke districtsbeker. Dinsdagavond werd Leeuwarder Zwaluwen met 0-4 verslagen. Doelpunten kwamen van Rolf Dijk (2x), Joran Olijve en Robin Huisman de Jong. Het bekersucces is een opsteker voor de hekkensluiter van hoofdklasse B die daarmee glans aan het seizoen geeft. “We willen ver in de beker komen. En dat doen we heel aardig, super”, lachte Buitenpost-trainer Jasper Bouma.

Lees hier het volledige wedstrijdverslag.

Overig nieuws
Bekijk al het nieuws uit het archief »
Volgende wedstrijd
 • Wedstrijd: Heino - Buitenpost
 • Datum: 21-04-2024
 • Aanvang: 14:00
Sponsoren
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor