Buitenpost start met een gelijkspel in Assen

Buitenpost heeft de eerste wedstrijd van de competitie in Assen met 1-1 gelijkgespeeld tegen ACV. De Blauwkes kwamen in de eerste helft op voorsprong door een doelpunt van Rob Dijkstra. Direct na rust maakte Marco van der Heide via de kluts de gelijkmaker. De thuisploeg had een veldoverwicht en kreeg de nodige kansen, maar Buitenpost stond verdedigend goed en legde een goede wedstrijd op de mat. Een opsteker voor de nieuwe Buitenpost-trainer Jasper Bouma en zijn team om het seizoen te beginnen met een punt tegen een topploeg.

Lees hier het volledige wedstrijdverslag.

Foto is van Hans Zwamborn.

Bekijk ook de beelden van ACV TV op YouTube.

Overig nieuws
Bekijk al het nieuws uit het archief »
Sponsoren
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor