Buitenpost verliest nipt van koploper Genemuiden

Een echte nul-nul-wedstrijd. Dat was het duel tussen VV Buitenpost en SC Genemuiden. De teams waren zaterdag gelijkwaardig, concludeerden zowel Genemuiden-trainer René van der Weij als zijn collega bij de Blauwkes Willem Brouwer, en er werden weinig kansen gecreëerd. Toch stond er na afloop 1-2 op het scorebord. Details bepaalden de uitslag. Een uitglijder in de verdediging en een penalty leverden de koploper twee doelpunten op. De tegentreffer van Rob Schokker in de negentigste minuut kwam te laat om er een terecht gelijkspel uit te slepen.

Lees hier het volledige wedstrijdverslag.

Overig nieuws
Bekijk al het nieuws uit het archief »
Sponsoren
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor