Buitenpost verliest seizoensopener tegen Swift

Een valse start zaterdag voor Buitenpost in de vierde Divisie, voorheen Hoofdklasse. Op De Swadde won Swift met 0-3. De Amsterdammers straften persoonlijke fouten genadeloos af en scoorden op de juiste momenten. Het betekent werk aan de winkel voor trainer Willem Brouwer om die dure slordigheden eruit te krijgen. “We hadden vijf nieuwe spelers in de basis. Dat is eigenlijk te veel. We gaan zien wie zich de komende weken het gemakkelijkst aanpast aan het hoge niveau, want we krijgen een pittig programma.”

Lees hier het volledige wedstrijdverslag.

Overig nieuws
Bekijk al het nieuws uit het archief »
Volgende wedstrijd
 • Wedstrijd: Heino - Buitenpost
 • Datum: 21-04-2024
 • Aanvang: 14:00
Sponsoren
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor