Gronings-Friese derby is een prooi voor Buitenpost

De derby tussen Pelikaan S en Buitenpost is zaterdag in 0-2 geëindigd. Buitenpost speelde een goede eerste helft in Oostwold (Westerkwartier) waarin het vlak voor rust op voorsprong kwam via Bernd Douma. De thuisploeg nam in de tweede helft meer initiatief, maar de Blauwkes kregen de kansen en scoorden via Sam Wormmeester. “Een fijne overwinning. Ik denk dat het vele publiek uit Buitenpost een leuke wedstrijd heeft gezien”, aldus trainer Kevin Waalderbos.

Lees hier het volledige wedstrijdverslag.

Overig nieuws
Bekijk al het nieuws uit het archief »
Volgende wedstrijd
 • Wedstrijd: Heino - Buitenpost
 • Datum: 21-04-2024
 • Aanvang: 14:00
Sponsoren
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor