Huizen duwt Buitenpost verder in de gevarenzone

VV Buitenpost verloor zaterdag met 1-3 van SV Huizen. Daarmee speelde de laatste ploeg zich veilig en raakt Buitenpost meer in de problemen. Het team van trainer Willem Brouwer zakt een plaats en ziet het gat naar de nacompetitiestreep slinken naar twee punten. Volgende week wacht een zware uitwedstrijd tegen DETO. Het laatste duel is op 27 mei thuis tegen concurrent CSV Apeldoorn die op de eerste herkansingsplek staat. “Dat wordt een echte finale”, aldus Brouwer.

Lees hier het volledige wedstrijdverslag.

Overig nieuws
Bekijk al het nieuws uit het archief »
Volgende wedstrijd
 • Wedstrijd: Buitenpost - TVC '28
 • Datum: 25-05-2024
 • Aanvang: 18:00
Sponsoren
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor