Pijnlijke nederlaag voor Buitenpost tegen Eemdijk

Hekkensluiter VV Buitenpost moest het zaterdag opnemen tegen koploper VV Eemdijk uit Bunschoten-Spakenburg. Van niveauverschil bleek echter geen sprake te zijn. De thuisploeg had kunnen winnen, maar stond na afloop met lege handen. Een wereldgoal van Mark Huizinga en een prachtig doelpunt van Rolf Dijk waren niet voldoende. Eemdijk kreeg een penalty cadeau in de eerste helft, scoorde in de tweede helft via een van richting veranderd schot en maakte de winnende treffer uit wederom een strafschop. Bovendien pakten de concurrenten punten waardoor de Blauwkes nu stijf onderaan staan. “Ik hoop dat de gifbeker nu eens een keer leeg is”, zei Buitenpost-trainer Jasper Bouma.

Lees hier het volledige verslag.

Overig nieuws
Bekijk al het nieuws uit het archief »
Sponsoren
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor