Welkome winst van Buitenpost op Eemdijk

Na twee verliespartijen en een gelijkspel weet VV Buitenpost weer wat winnen is. Tegen de gedeeld koploper VV Eemdijk werd het zaterdag 1-0 door een doelpunt van middenvelder Youri Sletering. Een zwaarbevochten en belangrijke winst: Buitenpost stijgt drie plaatsen op de ranglijst. In de moeilijke slotfase, waarin Jort van der Meulen zijn debuut mocht maken, wist Buitenpost toch de drie punten over de streep te trekken. “Van tevoren wel op gehoopt, niet op gerekend”, aldus trainer Willem Brouwer.

Lees hier het volledige wedstrijdverslag.

Overig nieuws
Bekijk al het nieuws uit het archief »
Volgende wedstrijd
 • Wedstrijd: Buitenpost - AZSV
 • Datum: 04-05-2024
 • Aanvang: 14:30
Sponsoren
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor