Buitenpost maakt zich op voor de kraker tegen Drachtster Boys

Kan koploper Buitenpost zaterdag 24 maart het gat van vijf punten met de naaste belager Drachtster Boys vergroten? Of maakt de ploeg uit Drachten de titelrace weer spannend? Al weken wordt er in Buitenpost uitgekeken naar de kraker tussen de nummer 1 en 2 in de eerste klasse E. De thuiswedstrijd, er komt naar verwachting veel publiek op af, begint om 14.30 uur.

Verwachtingen
Voor de winterstop keek Buitenpost nog tegen een achterstand van zeven punten aan, nu staat de formatie van trainer René van der Weij vijf punten voor op Drachtster Boys. Zaterdag kan Buitenpost een flinke stap maken richting het kampioenschap. Al tempert Van der Weij meteen de verwachtingen. Hij bekijkt het wedstrijd per wedstrijd. “Het is een mooi affiche tussen de teams die het hele seizoen terecht nummer 1 en 2 staan. Maar wij beschouwen het als één van de laatste acht wedstrijden. We bereiden ons op dezelfde manier voor als altijd.”

Topwedstrijd
Volgens de trainer zit het met de vorm van zijn spelers goed. “Ik heb afgelopen zaterdag een erg goede wedstrijd gezien tegen Olde Veste. We krijgen nu weer een tegenstander die onze kwaliteiten gaat testen.” De spelersgroep is bijna helemaal compleet. Joran Olijve heeft weer minuten gemaakt in het tweede elftal. Daarentegen viel topscorer Rudmer Loonstra in de laatste wedstrijd uit met een hamstringblessure. Van der Weij kijkt reikhalzend uit naar zaterdagmiddag. “Ik hoop op eindelijk mooi weer met veel publiek, want ik denk dat deze teams dat verdienen. Het is een topwedstrijd in onze competitie. Wij hebben er in ieder geval veel zin in!” Na afloop van de wedstrijd is er livemuziek in de kantine van Grutte Geart.

Overig nieuws
Bekijk al het nieuws uit het archief »
Volgende wedstrijd
 • Wedstrijd: Buitenpost - TVC '28
 • Datum: 25-05-2024
 • Aanvang: 18:00
Sponsoren
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor