Pupil van de week

Tijdens elke thuiswedstrijd van het eerste elftal is er een ‘pupil van de week’. Hij of zij krijgt een onvergetelijke middag op sportpark ‘De Swadde’. Je komt onder andere op de foto met het eerste en mag bij de warming-up zijn en meedoen. Tijdens de wedstrijd zit je in de dug-out en na afloop van de wedstrijd krijg je een verrassing. Pupil van de week kun je worden vanaf de E-pupillen.

VV Buitenpost  –  Swift    27 Augustus  2022

 • Naam:
 • Leeftijd:
 • School en groep:
 • In welk team speel je:
 • Op welke positie speel je:
 • Wat is je favoriete club:
 • Wie is je favoriete speler bij een topclub:
 • Wie is je favoriete speler bij het eerste:
 • Hobby’s naast voetbal:
 • Wat wil je later worden:
 • Wat eet je het liefst:
 • Favoriete muziek:
Volgende wedstrijd
 • Wedstrijd: Buitenpost - Swift
 • Datum: 27-08-2022
 • Aanvang: 14:30
Sponsoren
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor