Bauke Jan Stuursma gaat door als trainer JO19

Bauke Jan Stuursma (23) is ook komend seizoen trainer van JO19-1 van VV Buitenpost. Hij traint het team dat in de vierde divisie speelt inmiddels al twee jaar. “We hebben een talentvolle lichting. Verschillende spelers hebben de potentie om het eerste elftal te halen. Daarom wil ik ook graag nog een jaar door”, vertelt Bauke Jan. Ook VV Buitenpost is blij dat de gedreven coach volgend seizoen voor de groep talenten staat.

Bauke Jan is in 2010 begonnen als trainer van de F’jes. Daarna was hij assistent bij de C’s, trainer van de D’s en van JO15. Het streven voor dit seizoen is met JO19-1 in de vierde divisie, waar de concurrentie groot is, te blijven. Hij wil zichzelf ook verder ontwikkelen. De ambitieuze coach wil graag volgend jaar aan de slag met de opleiding Trainer-Coach II.

Overig nieuws
Bekijk al het nieuws uit het archief »
Sponsoren
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor